معرفی موسسه

موسسه خیریه مهدی نمازی

تاسیس ۱۳۵۰

مرحوم مغفور زنده یاد محمد مهدی نمازی به منظور نگهداری، تعلیم و تربیت کودکان بی سرپرست و بی بضاعت منطقه فارس، موسسه ای به صورت غیر انتفاعی و شبانه روزی در سال ۱۳۵۰ بنام آموزشگاه خیریه شبانه روزی مهدی نمازی تاسیس و طی شماره ۱۲۳۱ مورخ ۱۳۵۰/۵/۳۰ در اداره ثبت کل شرکت های تهران (از تاریخ ثبت به مدت نامحدود) به ثبت رسانید.

  • ما یک موسسه دانش محور و خیریه آموزشی برای کودکان و نوجوانان هستیم که توسط یک هدف مشترک هدایت می شود: ایجاد جهانی بهتر از طریق آموزش ، تحقیق و نوآوری
  • ما معتقدیم آموزش ما را نجات خواهد داد و همچون یک آهنربا سعی در جذب کودکان و نوجوانانی داریم که شوق و میل یادگیری و آموزش در آنها بسیار است.
  • ما معتقدیم هر زندگی ارزش یکسانی دارد و هر کودک مشتاق به یادگیری باید تجربه زندگی در شرایط خوب را بدون کوچکترین حس تناقضی داشته باشد.
  • ما پروژه‌های متحول کننده زندگی را ارائه می‌دهیم و کمپین‌های متنوعی را اجرا می‌کنیم تا قفل تغییرات بزرگ را باز کنیم.
معرفی موسسه

تعداد پرسنل

۵۰ نفر

تعداد دانش آموز

۲۰۰ نفر

زیربنا

۱۵۰۰۰ متر مربع

مساحت

۵ هکتار

  • ما همچنین در بخشهای دیگر از مجموعه ،شبکه‌های متنوع خود از جوانان، کارآفرینان اجتماعی، کسب‌وکارها و محققان را گرد هم می‌آوریم تا اطمینان حاصل کنیم که همه جوانان بهترین شروع زندگی، مکانی امن برای یادگیری و مهارت‌های آینده را دارند.

  • ما ماموریت داریم از جوانانی با زمینه های محروم حمایت کنیم تا با اعتماد به نفس، مستقل و انعطاف پذیر شوند تا بتوانند زندگی مورد نظر خود را داشته باشند وبا آزادسازی پتانسیل های خود نسل‌های آینده مدیریت و رهبری کنند.
  • ما از طریق آموزش، پرورش، تحقیق و نوآوری ماموریت خود را در خلق دنیایی بهتر انجام می‌دهیم و الگوهای مناسبی را در جلوی چشم کودکان خود قرار می‌دهیم تا بتوانند پیشرفت تحصیلی معناداری داشته باشند و درهایی را به روی فرصت های آینده باز کنند.

  • ما از بچه‌هایی با استعداد صرف نظر از اینکه از کجا آمده اند استقبال می کنیم و به آنها کمک می کنیم تا آینده ای که سزاوار آن هستند را دریافت کنند و با نگهداری و در اختیار گذاشتن کلیه امکانات آموزشی، پرورشی و رفاهی سعی در بستن شکاف مالی حاکم بر زندگی آنها داریم تا از تاثیرات برگشت ناپذیر یادگیری از دست رفته جلوگیری کنیم.

هر کودکی سزاوار تولد سالم ، رشد و آموزش با کیفیت در اوایل دوران کودکی است

ما تلاش می کنیم تا بهترین شروع را برای هر کودک داشته باشیم