بیانیه ارزشها

ارزشهای ما

آموزش و تسهیل گری

ما به یادگیری از طریق انجام دادن اعتقاد داریم و تسهیلگری را بخشی جدایی ناپذیر در مسیر می‌دانیم.

 

تعالی و کنجکاوی

ما برای بالاترین استانداردهای صداقت، تعالی فکری و خلاقانه تلاش می‌کنیم و اصالت، نبوغ و جسارت را ارج می‌نهیم و از طیف کامل خرد انسانی لذت می‌بریم. با کنجکاوی بی‌باکانه، پیش فرض‌های خود را زیر سوال می‌بریم، به بیرون دنیای پیرامون نگاه می‌کنیم و از دیگران یاد می‌گیریم

 

گشاده رویی و احترام

ما متعهد می‌شویم که دانش و مهارتهایمان با احترام به یکدیگر و جامعه خود استفاده کنیم و آنچه را در اختیار داریم در احترام به اشتراک بگذاریم. ما مراقب رفتار بد یا بی احترامی به دلایل موفقیت بزرگ، استعدادها و مهارتهایمان هستیم.
ما می‌دانیم که توجه به سلامت خود و یکدیگر در ذهن، بدن و روح ضروری است. ما معتقدیم که نجابت، مهربانی، احترام و شفقت نسبت به یکدیگر به عنوان یک انسان نشانه قدرت است.

 

شفافیت و وضوح

ما تلاش می‌کنیم شفاف و شایسته اعتماد یکدیگر باشیم و خود را به چالش می‌کشیم تا با حقایق دشوار روبرو شویم. به صراحت درباره شکست های سیستم هایمان صحبت کنیم و برای غلبه بر آنها تلاش کنیم.

 

خلاقیت و نوآوری

ما به دنبال دانش جدید و تأثیر عملی در خدمت به ملت و جهان هستیم. ما عاشق کشف و اکتشاف، اختراع و ساختن هستیم.
می‌خواهیم بدانیم کارها چگونه کار می‌کنند و از آنها الهام می‌گیریم تا بهتر کار کنند. فلسفه « ذهن و دست » ما باعث تعامل در دنیای واقعی می‌شود و به لطف فرهنگ کارآفرینی یاد می‌گیریم که ایده‌های خود را به بازار هدایت کنیم. از استارت‌آپ‌ها تا کسب‌وکارها و سازمان‌ها می‌توانیم موثر باشیم.

 

تعلق و اجتماع

ما تلاش می‌کنیم تا جامعه خود را به مکانی انسانی و خوشایند تبدیل کنیم که در آن افراد با زمینه‌های مختلف بتوانند رشد و شکوفا شوند و همه ما احساس کنیم که به آن تعلق داریم.
با ارج نهادن به پتانسیل بیش از شجره‌نامه، می‌دانیم که استعداد و ایده‌های خوب می‌توانند از هرجایی سرچشمه بگیرند و برای مشارکت یکدیگر در هر نقشی ارزش قائلیم.

ما با هم دارای نقاط قوت غیر معمول هستیم و مسئولیت استفاده از آنها را با خرد و مراقبت برای بشریت و جهان طبیعی بر عهده داریم