موسسات همراه

باشگاه فوتبال پرشیا

باشگاه فوتبال پرشیا

دارای آموزش اختصاصی فوتبال، آموزش دروازه بانی، آموزش های پایه با حضور مربیان با تجربه، با دانش و حضور گسترده فوتبال آموزان در زمین اختصاصی باشگاه در محیطی امن و مفرح

باشگاه فوتبال پرشیا با مدیریت کورش امامی فر، مدیر عامل سابق باشگاه های برق، ارژن و بنیاد مسکن شیراز و دبیر سابق هیات فوتبال استان فارس و با حضور آقايان حسین خوشخو و سید علی حسینی از مربیان، معلمان و چهره های شناخته در آموزش و پرورش به عنوان اعضای هیات مدیره باشگاه

باشگاه فوتبال پرشیا در سال ۱۳۹۹ در مجموعه خیریه نمازی فعالیت خود آغاز نموده است. این باشگاه با دارا بودن زمین چمن طبیعی اختصاصی در کلیه رده های پایه به آموزش اختصاصی فوتبال پرداخته است. باشگاه فوتبال پرشیا در زمان حضور فعال خود ضمن شرکت در مسابقات، فستیوال ها و تورنمت های برگزار شده هیات فوتبال شیراز در سنین مختلف، توانسته است قهرمانی مسابقات جوانان و قهرمانی مسابقات زیر ۱۰ سال را از آن خود نماید‌.

مربیان باشگاه پرشیا علاوه بر داشتن مهارت در جنبه های علمی و عملی، حضوری فعال در زمینه ورزش داشته و با شناخت جنبه های علمی تمرین، اثر متدهای مختلف تمرین بر فرد، رویکردی حرفه ای در هر جلسه ارائه می دهند و بر ایجاد محیطی سرگرم کننده، جذاب و امن برای بازیکنان تمرکز می کنند. در جلسات تمرین، مربیان باشگاه محیطی ایجاد می کنند که در آن بازیکنان فرصتی برای تصمیم گیری هوشمندانه از طریق چالش های بازیکن و تیم دارند. ما ادعا می کنیم مربیان ما با دارا بودن دانش و تخصص در علم تمرین، تحلیل حرکتی و آناتومی بدن و سایر علوم ورزش از بهترین مربیان فوتبال می باشند.

بازیکنان باشگاه فوتبال پرشیا این شانس را خواهند داشت که در تمرینات و مسابقاتی که توسط مربیان متخصص برگزار می گردد روی مهارت های فوتبالی خود تمرکز کرده و با انجام بازی های متعدد، مهارت خود را افزایش دهدند. برگزاری منظم تمرین و مسابقه و ارائه بازخورد توسط مربیان حرفه ای جهت استفاده حداکثری از پتانسیل و توانایی بازیکنان جزو شاخص های باشگاه فوتبال پرشیا می باشد. زمین چمن اختصاصی فوتبال پرشیا با امکانات عالی به فوتبال آموزان این فرصت را می دهد که در تمام طول سال در فعالیت های فوتبالی شرکت کنند.

مدرسه فوتبال پرشیا راهی فوق العاده برای کودکان، نوجوانان و جوانان در سنین مختلف، برای فعال ماندن و یادگیری مهارت های جدید فوتبال و از همه مهمتر تمرین در محیطی امن و مفرح است. محیط زمین چمن طبیعی تمرین باشگاه پرشیا نیز بر کیفیت تمرینات افزوده است. آکادمی فوتبال پرشیا به خصوص در سنین نونهال به فوتبال آموزان فرصتی برای معاشرت با دوستان و تعامل و همکاری با سایر هم سن سالان خود و بازیکنان تیم های فوتبال فراهم می آورد. جلسات از یک برنامه درسی ساختار یافته پیروی می‌کنند و متناسب با نیازها و خواسته‌های هر گروه سنی و هر فرد طراحی می‌شوند تا همه جنبه‌های خود را بهبود بخشند.

دروازه بان تنها بازیکنی در فوتبال است که برای مهار و کنترل توپ اجازه دارد از دست هایش استفاده کند. همچنین دروازه بان‌ها باید یک سری آموزش دروازه بانی فوتبال را یاد بگیرند که این آموزش ها از بسیاری جهات کاملا با مهارت های بازیکنان داخل زمین متفاوت است. دروازه بان ستون اصلی تیم است و در صورتی که یک تیم دروازه بان به اصطلاح شش دنگی داشته باشد، انگیزه و اعتماد به نفس بالایی نیز خواهد داشت لذا باشگاه فوتبال پرشیا با آموزش تخصصی دروازه بانی و برگزاری تمرینات اختصاصی برای دروازه بانان این مهم را نیز انجام داده است.