موسسات همراه

آکادمی تنیس ایس

آکادمی تنیس ایس

در آکادمی ایس آموزش تنیس در تمامی سطوح و رده‌های سنی توسط مربیان با سابقه و مجرب انجام می‌گیرد.

آکادمی تنیس ایس دارای سه زمین خاکی (دو زمین بزرگ کاملاً استاندارد و یک زمین جونیور) در قلب موسسه خیریه مهدی نمازی از بهمن ماه سال ۱۳۹۹ مشغول به فعالیت می‌باشد.

 

 • قدم اول برای شروع تنیس انتخاب باشگاه است
 • که با توجه به محل زندگی مناسب ترین باشگاه با کوتاه ترین مسیر رفت وآمد بهترین انتخاب است. علاوه بر توجه به دسترسی مناسب و آسان حضور مربیان با تجربه در مجموعه هم میتواند معیار خوبی برای انتخاب باشگاه باشد. می‌توانید از طریق راههای ارتباطی یا مراجعه حضوری به باشگاه اطلاعات مورد نیاز مانند امکانات باشگاه، شرایط ثبت نام، اسامی مربیان، ساعات کاری و ... را دریافت کنید.

 • قدم دوم انتخاب مربی مناسب است.
 • ساعت کاری و همچنین هزینه آموزش هر مربی با توجه به تجربه و سطحی که دارند متفاوت است. شما میتوانید با توجه به بودجه و ساعت مورد نظرتان مربی مناسب خود را انتخاب کنید

 • قدم سوم اطلاع از لوازم مورد نیاز است.
 • در ابتدا برای شروع تنیس نیازی به تهیه لوازم نیست چرا که باشگاه در طول دوره آموزشی راکت را در اختیار شما قرار میدهد و توپ هم از لوازم کار هر مربی حساب میشود. در طول دوره مربی راکت متناسب با بازی و شرایط را به شما معرفی میکند و شما میتوانید علاوه بر راکت کفش مخصوص تنیس هم تهیه کنید.

  در نتیجه شما برای شروع تنیس فقط به لباس و کفش ورزشی معمولی نیاز دارید.

  یکی از سوالات این است که پارتنر و یا همان حریف تمرینی برای ادامه تمرینات ،تنیس از کجا پیدا کنیم؟

  بعد از پایان دوره آموزشی و با توجه به سطح بازی شما، مربی حریف تمرینی هم سطح خودتان را به شما معرفی میکند و تا قبل از آن خود مربی بهترین پارتنر تمرینی شما است.

آخرین و رایج ترین سوال این است که چند جلسه طول میکشد تنیس را به طول کامل یاد بگیرم؟

جواب این سوال به میزان استعداد، علاقه و تداوم تمرین خودتان بستگی دارد که چقدر در این رشته پیشرفت کنید اما مدت زمانی که به طور میانگین نیاز دارید تا تکنیک های اصلی تنیس را یاد بگیرید 15 جلسه است.

در واقع در این مدت تکنیکهای پایه ای را یاد میگیرید و باید در نظر داشته باشید که هر چقدر جلسات تمرینی بیشتری داشته باشید در این رشته بیشتر پیشرفت میکنید. همانطور که همه بازیکنان بزرگ دنیا همواره دارای مربی هستند و روز به روز برای رسیدن به اهدافشان در حال تمرین می‌باشند.