آشنایی با بورس تحصیلی

در نمازی، ما از فرهنگ یادگیری با انجام دادن لذت می‌بریم

دانش آموزان ما از نزدیک با اساتید کار می‌کنند، با چالش ها مقابله می‌کنند، سوالات اساسی را دنبال می‌کنند و ایده‌ها را به عمل تبدیل می‌کنند

در بخشهای مختلف نمازی، دانش‌آموزان ما تفکر تحلیلی را با کنجکاوی، تخیل بازیگوش و میل برای حل سخت‌ترین مشکلات در خدمت به جامعه ترکیب می‌کنند. از علم و هوش مصنوعی و اختراع و ورزش گرفته تا هنر، تاتر، موسیقی، علوم انسانی، علوم اجتماعی و برنامه‌های بین‌رشته‌ای، همه را تجربه خواهند کرد.

هسته اصلی فعالیت آموزشی و تحقیقاتی مؤسسه،  دانشجویان فارغ التحصیل واساتید فوق لیسانس و دکترای هستند که با ایجاد محیطی پر جنب و جوش با طیف گسترده ای از باشگاه ها، تیم ها، و ارائه برنامه ها و فعالیت ها متنوع امکانی فراهم کرده اند تا کلیه دانش اموزان بتوانند رشد شخصی را پرورش دهند و  جامعه ساز باشند و رفاه خود و دیگران را در اولویت قرار دهند.

دانش آموزان ما شدت کنجکاو هستند و به کاوش می روند، به تفکر تحلیلی دقیق، نبوغ، حل مسئله و ایده های بزرگ جدید اهمیت می دهند . محرک، حمایت کننده و بازیگوش هستند و نمازی را تبدیل به خانه خود کرده اند.

و مهم‌تر از همه، دانش‌آموزان ما یاد می‌گیرند که از مشکلات سخت نترسند، و با آموزش خود را به سکوی پرشی برای بسیاری از مشاغل - و آمادگی عملی برای زندگی تبدیل کنند.

بورس تحصیلی ما شامل کلیه هزینه های زیر می باشد

درمان

سرویس مدارس

آموزش و پرورش

پوشاک

خوراک

خوابگاه

ما معتقدیم در دنیا، هر کودکی شانسی برای آینده ای دارد که لیاقتش را دارد

با بچها و برای بچها